Banka Entegrasyonu

22 adet banka ile hızlı ve güvenli entegrasyon

Banka hesaplarına ve hareketlerine tek sayfadan erişim

Tahsilat ve ödemelerini tek bir tıklama ile muhasebeleştirme

Banka Entegrasyonu

22 adet banka ile hızlı ve güvenli entegrasyon

Banka hesaplarına ve hareketlerine tek sayfadan erişim

Tahsilat ve ödemelerini tek bir tıklama ile muhasebeleştirme

Banka Entegrasyonu Nedir ?

Açık bankacılık sistemi, bankaların müşterilerine ait banka hesap bilgilerini müşterinin rızası ve onayı ile web servisler üzerinden paylaşmasıdır.

Böylece banka müşterisi bankadaki hesap bilgilerine web servis üzerinden erişebilir ve bu verileri işleyebilir. Banka Entegrasyonu, Pastel Bulut'un işletmelerin finansal işlemlerini daha verimli hale getirmeye yardımcı olan bir başka özelliğidir. Açık bankacılık modelini kullanarak, işletmeler banka hesap bilgilerine rahatça erişebilir ve bu bilgileri kendi iş süreçlerine entegre edebilirler. Bu, ödeme işlemlerini hızlandırır, maliyetleri düşürür ve genel verimliliği artırır. Ayrıca, banka entegrasyonu özelliği sayesinde, işletmeler anlık olarak finansal durumlarını görüntüleyebilir ve hızlı, bilinçli kararlar alabilirler. Banka entegrasyonu, işletmenizin finansal süreçlerini dijitalleştirirken, aynı zamanda finansal verilerin doğruluğunu ve güncelliğini garantiler. Bu, işletmenizin finansal performansınızı izlemesini, bütçelemesini ve planlamasını kolaylaştırırken, aynı zamanda mali hataları ve anlaşmazlıkları önler. Bu özellikle, Pastel Bulut, işletmelerin finansal işlemlerini ve stratejilerini etkili bir şekilde yönetmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olur. Bu yüzden banka entegrasyonu, işletmenizin finansal süreçlerini basitleştiren ve verimliliğini artıran bir özelliktir.

 

Avantajları

Pastel Bulut banka entegrasyonu ile şirketinizin banka hesaplarına ait bakiyeleri ve hesap hareketlerini tek sayfada listeye bilirsiniz.

Banka hesaplarınızı kontrol etmek için her bir bankanın internet bankacığına gir-çık işlemi yapma zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

Tek bir tıklama ile gelen tahsilatları ve giden ödemeleri program içine kasa hareketi olarak alarak muhasebeleştirebilirsiniz.

Şirketiniz adına yaptığınız ancak hep göz ardı edilen küçük ödemeleri de tek bir tıklama ile masraf kaydı olarak muhasebeleştirebilirsiniz.

 

Banka Entegrasyon Nasıl Yapılır ?

Pastel Bulut online ön muhasebe programı ile banka entegrasyonu yapmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken Kasa-Banka Listesi ekranından Başvuru İşlemleri sayfana geçerek, hesabınızın bulunduğu bankalara ait başvuru formlarını indirip, gerekli alanları doldurarak banka şubenize teslim etmektir. Sonrasında bankanız tarafından verilen Api anahtar bilgilerini programa kayıt etmeniz yeterli olacaktır.

Entegrasyon Yapılan Bankalar Listesi