Stok - Depo Takibi | Her Yerden Online Kullanın | Pastel Bulut

Stok Depo Takibi

Stoklarınız için marka ve kategoriler belirleyebilir, çoklu fiyat, çoklu birim ve çoklu barkod tanımlayabilirsiniz
Barkod ve raf etiketleri tasarlayabilir ve yazdırabilirsiniz
Farklı yerlerdeki depolarınızı takip edebilir, depolar arası ürün transferi yapabilirsiniz.


Alım-Satım yaptığınız veya ürettiğiniz stoklarınız için sınırsız sayıda stok kartı kaydı yapabilirsiniz. Her bir ürün için istenilen döviz tipinde 5 farklı satış fiyatı tanımlayabilirsiniz. Ürünleriniz için marka ve kategoriler oluşturabilirsiniz. Kritik stok seviyesi belirleyebilir, stok bakiye raporunda kritik değerin altına düşen stokların raporunu alabilirsiniz. Bazı ürünler birden çok birime (adet-kutu-koli) sahiptir. Her bir ürün için sınırız sayıda birim ekleyebilirsiniz. Her birim için de birden çok barkod tanımlayabilir ve alış-satış işlemlerinizde barkod numarası okutarak hızlı bir içimde işlem yapabilirsiniz. Barkod ve raf etiketleri tasarlayarak etiket yazdırabilirsiniz.


Barkod ve Etiket Hazırlama

Bazı ürünler birden çok birime sahip olabilir.(Adet-Kutu-Koli) Pastel Bulut ile her bir ürün için birden çok birim ve her bir birim içinde birden çok barkod numarası tanımlayabilirsiniz. Barkodu olmayan ürünler için programın otomatik barkod numarası üretmesini sağlayabilirsiniz. Yine sınırsız sayıda barkod ve raf etiketi tasarımları yapabilir ve bunları yazıcınızdan yazdırabilirsiniz. Sipariş-İrsaliye-Fatura-Stok Sayımı işlemlerinde ürünlerin barkod numaralarını okutarak hızlı ve pratik bir şekilde stok ekleme işlemi yapabilirsiniz.


Depolar Arası Transfer

İşletmenizin birden çok şubesi veya deposu varsa her bir şube ve depodaki stoklarınızı ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Depolar arası hareket işlemi ile şube ve depolar arasında ürün transferi yapabilirsiniz.


Ürün Ölçüleri

Pastel Bulut ile her bir ürüne ait ağırlık ve hacim ölçülerini kayıt edebilirsiniz. Böylece irsaliye ve fatura işlemlerinde toplam hacim ve ağırlık değerlerine ulaşabilirsiniz


Stok-Depo Sayımı

Stok-Depo sayım ekranı ile depolarınızdaki ürünleri hızlı ve pratik bir şekilde sayarak ürün bakiyelerini güncelleyebilirsiniz


Detaylı Stok Raporları

Stoklara ait satış raporu, bakiye raporu, envanter raporu, kar raporları alabilirsiniz. Her bir raporu raporları sutunlar bazında filtreleyebilir, gruplandırabilirsiniz. Tüm raporları Excel ve Pdf formatında dışarıya aktarabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin