Şube Depo Yönetimi | Her Yerden Online Kullanım | Pastel Bulut

Şube-Depo Yönetimi

Farklı yerlerdeki şube ve depolarınızı tek bir program ile online yönetin
Şubelerinizin ve depolarınızın cari ve stok hareketlerini takip edin


Pastel Bulut'da yeni hesap açtığınızda 1 şube ve 1 depo sisteme tanımlı olarak gelmektedir. Siz ihtiyacınız kadar şube ve her şube altında ihtiyacınız kadar depo tanımlayabilirsiniz. Sistemde tanımlı ürünlerinizin depolardaki bakiyelerini takip edebilirsiniz


Şube Yönetimi

Firmanıza ait farklı yerlerde şubelerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Her bir şubenin sipariş, fatura, tahsilat, çek gibi tüm işlemlerini ayrı ayı takip edebilirsiniz.


Şube Yetkilendirme

Pastel Bulut'da ihtiyanız kadar kullanıcı hesabı açabilir ve kullanıcılarınıza modül ve şube bazında yetkilendirme yapabilirsiniz. Böylece farklı yerlerde bulunan şubelerinizdeki çalışanlar sadece kendilerine yetki verilen şubelerin kayıtlarına ulaşabilirler.


Depolar Arası Transfer

Pastel Bulut'da hesap açtığınızda 1 tane depo ile 1 tane sanal depo tanımlı olarak gelmektedir. Siz ihtiyacınız kadar depo ekleyebilirsiniz. Stoklarınızı depolar arasında transfer edebilir, her bir deponun giren-çıkan-bakiye değerlerini takip edebilirsiniz.


Stok-Depo Sayımı

Stok takibi yapan firmalar, kayıp-kaçak ve envanter takibi için zaman zaman depo sayımı yaparlar. Pastel Bulut'tada depo bazılı olarak stok sayımı yapmak oldukça kolay ve pratiktir.


Ücretsiz Deneyin